Juventus je ove sezone osvojio 12 od 13 utakmica u Serie A

Juventus superstar Cristiano Ronaldo je prekinuo još jedan nevjerojatan rekord za prvak Serie A dok su održavali svoju neobičnu ligu koja počinje sezonu. Ronaldo je Juventus kupio za 100 milijuna funti od Real Madrida prošlog ljeta kako bi pomogao u potrazi za nedostižnim naslovom Lige prvaka nakon što je dvostruko završio u posljednje četiri sezone. Sada se čini da je to uspješan posao. Mali fanovi u Juventus Ronaldo dres također su vrlo sretni zbog dolaska.

Ronaldo je kasnije objavio na Twitteru, rekavši: "Sretan što sam pomogao ekipi na još jednoj važnoj pobjedi!" Cilj je bio Ronaldo 10. štrajk na svim natjecanjima za Juventus, što ga čini najbržim igračem u povijesti kluba kako bi dostigao 10 golova. službeni Twitter račun.

Napuštanje Ronalda s podnožja "Ballon d'Or" bilo bi "ludilo", kaže voditelj sportskog festivala Juventus Fabio Paratići. Ne samo to, već i 33-godišnji igrač 33,98 kilometara na Svjetskom kupu, koji je bio brži od bilo koga na turniru. Noseći nove Nogometni dresovi, on samo nastavlja razbiti zapise, unatoč dobi. Juventus je osvojio 12 od 13 utakmica u Serie A ove sezone, crtanje drugog, i osam bodova ispred drugog mjesta Napoli, koji je sletio na dva boda vikend nakon što nije uspio pobijediti dno-postavljen Chievu kod kuće.